صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:

با احداث اورژانس جدید بسیاری از مشکلات بخش سلامت شهرستان بندرخمیر مرتفع شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر حسنی آزاد با اتفاق دکتر حسینیان از بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر بازدید نمودند

در ادامه جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان بندرخمیر، مدیر شبکه بهداشت و درمان ،رئیس بیمارستان نیاپور، مدیر داخلی بیمارستان و چندتن از متخصصین بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر حسنی آزاد گفت : با احداث ساختمان جدید اورژانس بیمارستان نیاپور که بودجه آن هم تصویب شده بخشی از مشکلات  حوزه سلامت رفع میگردد.

دکتر حسنی آزاد افزود : باید از امکانات و توانمندیهای موجود در این بیمارستان در راستای ارتقاء سطح خدمات بیمارستانی و افزایش ضریب بستری بیماران استفاده بهینه نمود این جلسه نوید آینده روشن در جهت ارائه تعالی خدمات بیمارستانی به آحاد مختلف مردم شریف شهرستان و مراجعین محترم را خواهد داشت .

ایشان همچنین اجرای سیاست های کلی نظام سلامت و نگاه ویژه مسئولین به حوزه سلامت را بی نظیر دانسته و افزودند: باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم تا به گفته مقام معظم رهبری به جایی برسیم که بیمار جز بیماری و رنج بیماری مشکل دیگری نداشته باشد.

وی تصریح کرد : با توجه به آمار و  لود بیمار در شهرستان  ، بیمارستان نیاپور بندرخمیر پتانسیل تغییر تخت مصوب را از 32 به 64 تختخوابی را دارد و این امر محقق نمیشود مگر با ایجاد فضای فیزیکی جدید که مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در جلب مشارکت های مردمی و  خیرین  بخشی از هزینه احداث را تامین کنند.


معاون درمان در طی بازدیدی که امروز از بیمارستان نیاپور و تمام بخش های آن و شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر داشتند ، از دکترصمصام پور مدیر شبکه بهداشت و دکتر شکری زاده رئیس بیمارستان نیاپور بابت تحولات بسیار خوبی که در مجموعه بوجود آورده تشکر و قدرانی نمودند.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان دکتر حسینیان  گفت : در بازدیدی که از پایگاه اورژانس جاده ای شهرستان داشتیم درخصوص تجهیز و تعمیرات پایگاه های اورژانس جاده ای با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر تجهیزات و تعمیرات این مراکز انجام شود.

 

دکتر حسنیان افزود : در خصوص راه اندازی پایگاه اورژانس جاده ای بندرپل که یکی از محورهای پر تردد مسافرین به خصوص در ایام تعطیل و ایام نوروز می باشد با توجه به قول مساعد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی این مرکز در آینده ای نزدیک احداث می گردد.

در پایان  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر دکتر فریدون صمصام پور هم با تشکر از حضور معاون درمان دانشگاه و هیئت همراه در شهرستان ابراز امیدواری کرد که این حضور ، مایه خیر و برکت برای بخش سلامت شهرستان باشد.


١٥:٢٩ - 1394/09/22    /    شماره : ٣١٢٤    /    تعداد نمایش : ٧٨٩خروج